O NAS

FALE spółka z o. o. została założona w 2014 roku jako firma odpowiedzialna za realizację budynków mieszkalnych we Wrocławiu i jego okolicach na podstawie własnych projektów architektonicznych.

Prowadzimy działalność w zakresie indywidualnego projektu, budowy i sprzedaży nieruchomości. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym o podwyższonym standardzie deweloperskim. Nad jakością projektu i jego realizacją czuwa zespół wykwalifikowanych specjalistów branży budowlanej: inżynierów budownictwa, architektów i fachowców w zakresie wykonawstwa, których celem jest funkcjonalne rozwiązanie przestrzeni projektowej, odpowiednie opracowanie i rozwiązanie detali architektonicznych oraz właściwe wykorzystanie materiałów budowlanych.

Proces powstawania inwestycji to zawsze intensywna praca całego zespołu naszej firmy. Najpierw powstaje projekt – indywidualny autorski twór, który jest kompilacją nowoczesnej architektury, warunków przestrzennych oraz potrzeb Inwestora. Kolejny ważny etap to fachowy nadzór – dbamy o rzetelną realizację budynków zgodnie z założeniami projektowymi, zwracamy szczególną uwagę na poprawne rozwiązania detali projektowych i miejsc newralgicznych.

Stosujemy tylko sprawdzone materiały budowlane i pracujemy według standardów obowiązujących w naszej firmie. Każda inwestycja jest precyzyjnie przygotowywana: wnikliwie analizujemy rynek, szczegółowo przygotowujemy dane techniczne, a także dbamy o jakość wykonania i terminowość oddania inwestycji. Budujemy nie tylko domy i mieszkania, kształtujemy również społeczności.

Kierujemy się przejrzystymi zasadami podczas współpracy z Klientem: dbamy o stały kontakt oraz zapewniamy rzetelne doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji. Twórczo projektujemy i odpowiedzialnie realizujemy każdą inwestycję: zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i sztuką architektoniczno-budowlaną.