W REALIZACJI

Żerniki - DOM JEDNORODZINNY 129.36 m² w cenie 448 000 PLN!

Nowa inwestycja o nazwie NOWOCZESNE ŻERNIKI znajduje się w pobliżu ul. Wrocławskiej w Żernikach Wrocławskich, przy południowej granicy miasta. Domy usytuowane są w doskonałej lokalizacji – w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych, w pobliżu sklepów, przedszkola i szkoły podstawowej, kościoła, apteki, centrum medycznego, obiektów sportowych oraz innych punktów usługowych, z łatwym dostępem do komunikacji podmiejskiej i szybkim dojazdem do centrum Wrocławia. Okolica spokojna, doskonała dla spacerów, jazdy na rowerze i uprawiania sportów. Żerniki Wrocławskie to bowiem nie tylko piękna i urokliwa, lecz także dynamicznie rozwijająca się miejscowość, świetnie skomunikowana z miastem.

NOWOCZESNE ŻERNIKI składają się z 16 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom jednorodzinny ma powierzchnię 125 m², usytuowany jest na działce o powierzchni 270 m² i składa się z dwóch pełnych kondygnacji: parteru i piętra, oraz dodatkowego poddasza do indywidualnej aranżacji.

Do budynków zostaną doprowadzone wszystkie media: woda, prąd, gaz z sieci miejskiej, kanalizacja.

Rozpoczęcie inwestycji planowane jest w III kwartale 2016 r.

NOWOCZESNE ŻERNIKI to domy o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń i ciekawej architekturze dla tych, którzy marzą o miejscu usytuowanym z dala od zgiełku, w spokojnej okolicy i zarazem dobrze skomunikowanym z centrum Wrocławia, by realizować swoje pasje i zainteresowania. NOWOCZESNE ŻERNIKI to doskonała oferta dla rodzin z dziećmi!

Zobacz plany inwestycji NOWOCZESNE ŻERNIKI: